FMS - FUNKČNÍ POHYBOVÁ DIAGNOSTIKA

ODHALTE SVÉ LIMITY PRO LEPŠÍ PREVENCI ZRANĚNÍ A PODPORU VÝKONOSTI.

7 testů mobility a stability pro zjištění funkčnosti pohybu.

Měla by být nezbytností, pokud chcete vědět jak se Vaše tělo hýbe a je základem pro jakýkoliv efektivní způsob vedení tréninku či pohybových aktivit ve Vašem dennim režimu.
Pomoci diagnostiky FMS, kterou využíváme, můžeme odhalit Vaše svalové dysbalance, dysfunkce, asymetrii, nedostatek mobility a stability.
Následně jsme schopni Vám řici kam a jakým způsobem techniky TRIGGER POINT THERAPY i s návazností  na další  korektivní techniky zaměřit, aby jste předešli různým bolestivým stavům a zraněním a nasměřovali Váš trénink k Vaším cílům Replica Omega Watches

V rámci diagnostiky FMS Vás čeká sedm testů hodnotící mobilitu a stabilitu plus 3 testy hodnoticí bolestivost. Každý test se boduje od 0 do 3. Výsledek se hodnotí hlediska celkového počtu bodů, ale také z pohledu dosažení nulových  / znamená bolestivost / a asymetrických hodnot. Samostné testování zabere 20 min, což není  moc pro zjistění důležitých informací jak se Vaše tělo hýbe a na co je potřeba se zaměřit

Na základě zjistěných hodnot pro Vás vypracujeme korektivní cvičební plán, který Vám názorně vysvětlíme a poté ho můžete přimo absolvovat pod dohledem FMS specialisty v TPT ZONE nebo sami ve Vašem prostoru.

repliche orologi

Vybrat a objednat diagnostiku >