ANATOMIE

 
 

ANATOMIE HOLENĚ

Bolesti v oblasti holeně jsou podobné bolestem lýtka, a to kvůli nedostatečné síle a flexibilitě lýtkových svalů (dvouhlavý sval lýtkový, trojhlavý sval lýtkový a zadní sval holenní). Breitling Replica Tyto svaly jsou určené k tomu, aby zajistily strukturální celistvost našeho těla, zejména dolních končetin. Po celý život se na ně spoléháme, protože chceme žít bez bolestí a chceme mít správnou biomechaniku těla. Pro zdraví našich svalů jsou důležité tonus, síla, pružnost a hydratace.

Biomechanicky vyjádřeno, všechny svaly dolní končetiny se upínají na chodidlo. Pokud jsou napjaté a přepracované, snižují dorziflexi kotníku. Jakmile dojde ke ztrátě dorsiflexe, svaly na přední části dolní končetiny, zvláště pak přední sval holenní,se přetíží, což může zapříčinit nejrůznější problémy. Typickým jevem je nesprávné rozložení váhy, čímž si způsobíme bolest kolenou, boků a dolní oblasti zad.

Pokud se přetíží trojhlavý sval lýtkový a ztratí svou pružnost i sílu, rozbolí nás a může vyvolávat v oblasti holeně další bolesti. Může dojít i tomu, že se ochranný obal svalu přilepí na kost, čímž se naruší jeho stavba a sníží se jeho funkčnost. Pokud jsou svaly v oblasti lýtka přetížené a my nedbáme na správné rozložení váhy, pružnost a elasticitu svalů, naše tělo postupně ztrácí schopnost správně fungovat. K tomu dochází, protože lýtkové svaly jsou zasažené nadvakrát. Jejich hlavním úkolem je kontrolovat pohyb chodidla. Pokud jde o svaly holeně, musíme se zaměřit na přední sval lýtkový. Ten sval prochází od kotníku až pod koleno. Pokud ztratíme dorziflexi chodidla,replika órák musí přední sval holenní pracovat více, aby vyrovnal vychýlení z rovnováhy. Tím se však namáhá. Je nutné se soustředit nejen na bolest, ale i na biomechanickou příčinu. Masáží navrátíme svalům oblasti lýtka elasticitu a tím zátěž předního holenního svalu snížíme.bolsos replicas exactas china

relojes imitacion

 

 

 

replica watches